A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 239

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/www/users/hansau/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 670

Hansa Antiik - Vastutus
PAKKUMISED
Vastutus


PAKKUMISED all müügil olevate esemete kohta anname me informatsiooni, tuginedes oma teadmistele ja kogemustele ning heas usus, et see on tõene. Samas ei kuuluta me absoluutset tõde ja ei võta endale vastutust, kui see info ei vasta pisiasjades 100 % tegelikkusele. Ostjal on alati võimalik esitada täiendavaid küsimusi.

Komisjonikaupluse tüüpi poena ei kehti meie juures kõik tavapärase jaekaubanduse reeglid. Näiteks ei ole meil ostetud kauba tagastusõigust.

Tagasi ostame müüdud toote üksnes juhul , kui ilmneb, et esitatud teave oli selgelt ebatõene. Samuti siis, kui peaks selguma, et originaali pähe müüdi teile kogemata koopia. Sellisel juhul eeldame, et hinnang vaidlusaluse teose/eseme kohta on tulnud tunnustatud asjatundjalt.

Me kaupleme kasutusel olnud, vanade või väga vanade esemetega ja 100 aasta vanusele asjale ei saa läheneda uue kauba parameetrite järgi. Meie kaup võib olla kulumisjälgedega ja mõnikord isegi mittekomplektne või teatavate defektidega. Püüame iga toote kohta anda ostjale ka asjakohast teavet. Siiski on soovitav kaup enne ostmist alati tähelepanelikult üle vaadata.

Vanad asjad on mõnikord kapriissed. Näiteks võib kell tiksuda päris korralikult, aga peale transporti ühest kohast teise võib ta vajada uut häälestamist või isegi remonti. Sellepärast ei saa me üldjuhul anda seda tüüpi asjadele garantiid, hoolimata sellest, et enamik neist tõepoolest toimivad, sest, et on korda tehtud oma ala asjatundjate poolt. Kui tõesti juhtub ostetud kellaga mingi probleem, siis vaatab selle üle sama meister, kes ta algselt korda tegi. Sõltuvalt veast võib hilisem remont olla ka tasuta.

Seega müüme me kelli , õlilampe, igasuguseid aparaate ja optikat jm., kui vanaaegseid esemeid, mitte, kui ajanäitajaid , valgustiteid, fotoaparaate või muid sihtotstarbeks mõeldud esemeid.